MENU

Používáte macOS? Prosím, přečtěte si tuto důležitou informaci

Instalace nejnovější verze macOS 10.15 Catalina může zakázat ovladače, které jste měli nainstalované na předchozí verzi macOS (například 10.14 Mojave). Zařízení, která tyto ovladače používají, tak nemusí na macOS Catalina fungovat správně, a to až do doby, než ovladače přeinstalujete a povolíte v Security&Privacy nastavení.

V tuto chvíli na macOS Catalina můžete instalovat a používat tyto ovladače:

a) DisplayLink ovladač (5.2), který je určen na macOS Mojave (předchozí verzi).

b) DisplayLink ovladač (5.2.1 ), který je určen přímo na macOS Catalina. Protože je však tento ovladač stále v Beta verzi, doporučujeme jej instalovat až v případě, že se setkáte s problémem, který nelze vyřešit kroky 1) a 2), uvedenými níže.

 

1) V případě, že po aktualizaci na macOS 10.15 Catalina vaše dokovací stanice nefunguje, prosím nejdříve zkontrolujte, zda DisplayLink ovladač je načten v Apple menu:

O tomto Macu (About this Mac) –> Systémový profil (Systém report) –> Rozšíření (Extensions) a zde najděte DisplayLinkDriver (načtení může trvat pár chvil – záleží na množství nainstalovaného softwaru).

V případě, že DisplayLink driver není načten, prosím postupujte podle tohoto návodu.

2) V některých případech se může stát, že po i když je DisplayLink ovladač načten, externí monitory stále nefungují. V tomto případě je potřeba DisplayLink ovladač povolit na další obrazovce v Security & Privacy nastavení.

3) V některých případech se může stát, že buď externí monitory zobrazují pouze černou obrazovku, nebo funguje pouze jeden externí monitor. V tomto případě prosím postupujte podle tohoto návodu.

 

Pokud se vám ani přes kroky uvedené výše nepodaří vyřešit problém způsobený přechodem na macOS Catalina; případně máte-li jakékoli jiné dotazy, prosím kontaktujte nás na support@itecproduct.com.

hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
Spolupracujte s námi
Jste prodejce výpočetní techniky? Rozšiřte svůj sortiment i o naše výrobky.
ChromeOS user? Read this:
Hello. Add your message here.