MENU

Contacteer ons

Zetel van de firma

i-tec Technologies s.r.o.
Kalvodova 2
709 00 Ostrava

Id.-nummer: 64086551
Btw-nummer: CZ64086551

De vennootschap is ingeschreven in het handelsregister bijgehouden door Krajský soud in Ostrava, sectie C, nummer 13564.

Vestiging

i-tec Technologies s.r.o.
Teslova 2
702 00 Ostrava

Openingstijden
Ma – Vr: 8:00 – 16:30

Persoonlijke afname van goederen
Ma – Vr: 8:00 – 16:00

+420 596 637 130 (Back Office)
+420 596 637 125 (Technische ondersteuning)
sales@i-tec.cz (Commerciële dienst)
support@itecproduct.com (Technische ondersteuning)
  • Directie
  • Commerciële dienst
  • Technische dienst
  • Dienst Boekhouding

Franz Kubaschek

CEO / Commerciële vertegenwoordiging van WE (DACH) land
franz.kubaschek@i-tec.cz +420 737 245 821

Jiří Lepka

Commerciële directeur/ Commerciële vertegenwoordiging van WE (Non-DACH) land
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Zakelijk beheer Polen
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Petra Juránková

Leidinggevende BackOffice
petra.jurankova@i-tec.cz +420 596 637 130 +420 731 441 204

Franz Kubaschek

CEO / Commerciële vertegenwoordiging van WE (DACH) land
franz.kubaschek@i-tec.cz +420 737 245 821

Jiří Lepka

CBO / Sales Supervision non-DACH Countries
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Zakelijk beheer Polen
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Bogdan Raszka

Commerciële vertegenwoordiging Polen en Slowakije
braszka@i-tec.pl bogdan.raszka@i-tec.cz +48 32 746 66 55 +420 731 659 081

Ing. Tomáš Bína

Commerciële manager, distributie, retail a B2B, Tsjechische Republiek
tomas.bina@i-tec.cz +420 596 637 121 +420 733 484 574

Mark Mills

Sales Manager, UK
mark.mills@i-tec.cz +49 175 4060410

Christophe Gaborit

Direction commerciale, FRANKRIJK
christophe.gaborit@i-tec.cz +33 6 07 61 82 62

Olivier Calmet

Sales Manager, Belgium & Luxembourg
olivier.calmet@i-tec.cz +32 (0) 473 75 75 46

Hormoz Vardeh

Sales Manager, D.A.CH.
hormoz.vardeh@i-tec.cz +49 178 358 8496

Agustin Cullell

Sales Manager, IBERIA
agustin.cullell@i-tec.cz +34 619 723 627

Dimitri Reytjens

Sales Manager, Netherlands
dimitri.reyntjens@i-tec.cz +32 491 648 924

David Rechtoris

Hoofd Technische dienst
support@itecproduct.com +420 596 637 125 +420 737 245 833

Liduše Pchalková

Boekhouder
info@i-tec.cz
Schrijf ons
Wenst u ons iets te vragen? Hebt u niet gevonden waarnaar u op zoek was? Schrijf ons.


hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
Werk met ons samen
Bent u verkoper van computertechniek? Breid uw assortiment met onze producten uit.