MENU

Kontakty

Sídlo firmy

i-tec Technologies s.r.o.
Kalvodova 2
709 00 Ostrava

IČ: 64086551
DIČ: CZ64086551

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 13564.

Provozovna

i-tec Technologies s.r.o.
Teslova 2
702 00 Ostrava

Otevírací doba
Po – Pá: 8:00 – 16:30

Osobní odběry zboží
Po – Pá: 8:30 – 16:00

  • Vedení
  • Obchodní oddělení
  • Technické oddělení
  • Účetní oddělení

Franz Kubaschek

CEO / Obchodní zastoupení WE (DACH) země
franz.kubaschek@i-tec.cz +420 737 245 821

Jiří Lepka

Obchodní ředitel / Obchodní zastoupení WE (Non-DACH) země
jiri.lepka@i-tec.cz +420 603 459 640

Szymon Kropka

Vedení obchodu Polsko
skropka@i-tec.pl +48 513 168 695

Petra Juránková

Vedoucí Back-office
petra.jurankova@i-tec.cz +420 596 637 130 +420 731 441 204

Bogdan Raszka

Obchodní zastoupení Polsko a Slovensko
braszka@i-tec.pl bogdan.raszka@i-tec.cz +48 32 746 66 55 +420 731 659 081

Ing. Tomáš Bína

Obchodní manažer, distribuce, retail a B2B, Česká republika
tomas.bina@i-tec.cz +420 596 637 121 +420 733 484 574

Christophe Gaborit

Direction commerciale, FRANCE
cgaborit@winning-company.com +33 6 07 61 82 62

Olivier Calmet

Sales Agent, BENELUX
olivier.calmet@escala-services.be +32 (0) 473 75 75 46

David Rechtoris

Vedoucí technického oddělení
support@itecproduct.com +420 596 637 125 +420 737 245 833

Liduše Pchalková

Účetní
info@i-tec.cz +420 596 637 124
Napište nám
Chcete se nás na něco zeptat? Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám.

Společnost i-tec Technologies s.r.o. shromažďuje osobní údaje uvedené v tomto formuláři za účelem splnění Vašich požadavků. OÚ ukládáme po dobu 6 měsíců od data přijetí. Více o ochraně osobních údajů se dočtete v Prohlášení o GDPR. Z databáze se můžete odhlásit zasláním emailu na support@itecproduct.com.



Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem splnění mých požadavků.

hp-spoluprace-bg.png (193 798 bytes)
Spolupracujte s námi
Jste prodejce výpočetní techniky? Rozšiřte svůj sortiment i o naše výrobky.
Full functionality of DisplayLink-equipped products will be restored following the launch of MacOS 10.14 (Mohave) Find out more.
Hello. Add your message here.