I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› ARCHÍV

i-tec USB 2.0 Docking Station Advance DVI HDMI VGA Full HD 1920x1080 Audio vstup a výstup, Notebook Ultrabook Tablet

P/N:
USBDVIDOCK
EAN:
8594047316108
ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.


Naše i-tec USB 2.0 dokovací stanice Vám umožní připojit veškeré Vaše oblíbené periferie, jako např. plnohodnotnou klávesnici, Hi-fi audio systém, Ethernet, externí monitor atd. Všechny zmíněné produkty pak připojíte k Vašemu notebooku v okamžiku pomocí jediného USB 2.0 kabelu (One-Touch-System). Univerzální dokovací stanice nabízí svým užívatelům větší flexibilitu, jelikož není závislá na platformě notebooku. Kromě toho se produkt vyznačuje kompaktním a elegantním designem, který byl vyvinut v souladu s linií ultrabooků.
Tuto dokovací stanici lze také používat se všemi tablety s Windows 8 a s nainstalovanými ovladači verze 7.2 M0 nebo vyšší.

Jako zobrazovací zařízení pak můžete využít prakticky jakýkoli displej, protože dokovací stanice je vybavena DVI-I konektorem s adaptéry na VGA a HDMI pro moderní LCD a plazmové displeje a televizory. Grafický čip podporuje Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů) a díky vlastnímu výkonnému grafickému řadiči nezatěžuje i-tec USB 2.0 dokovací stanice Váš notebook.

Příklady použití
 • Zařízení s rozšiřujícími porty pro USB periférie, audio zařízení, Ethernet 100, 10 Mb/s síť, ale také pro připojení dalšího DVI, HDMI, VGA monitoru, TV nebo projektoru
 • Lze použít v kanceláři (finanční sektor, grafici,…), při prezentacích, na veletrzích i doma
 • Umožní Vám zrcadlení (Mirror Mode), rozšíření (Extend Mode, Multi Screen Mode) nebo otáčení (Screen Rotation Mode) Vaší pracovní plochy na druhém monitoru
 • USB Sleep-and-Charge porty – umožňují nabíjet Vaše USB zařízení, jako mobilní telefony, fotoaparáty nebo tablety, i když je počítač v úsporném režimu nebo vypnutý a dokonce také, když není dokovací stanice připojená k počítači/notebooku (*zařízení musí podporovat USB nabíjení)
 • Připojení i odpojení zařízení bez nutnosti restartu počítače

Od března 2013 jsou k dispozici ovladače od společnosti Display Link, které dovolují používat zařízení také s Mac OS. Stáhnout si je můžete zde.


Při upgradu na Windows 10 postupujte podle pokynů zde.

V případě problémů s instalací, technických potíží  nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
 • 1x DVI port (s přiloženými adaptéry DVI-VGA a DVI-HDMI lze připojit i VGA a HDMI monitory)
 • 4x USB 2.0 port typ A – připojení USB periférií
 • 1x Ethernet 10, 100 Mb/s LAN RJ-45 port
 • 1x 3.5mm audio výstup pro sluchátka – dvoukanálový výstup 48 kHz na 16bit
 • 1x 3.5mm vstup pro mikrofon – dvoukanálový vstup 48 kHz na 16bit
 • Možná rozlišení 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x960, 1280x1024, 1360x768, 1366x768, 1368x768, 1400x1050, 1440x900, 1600x1200, 1680x1050, 1920x1080
 • 1x USB 2.0 port typ B – určen pro připojení k USB portu PC nebo NB
 • Napájecí adaptér vstup AC 100-240 V, 50-60 Hz, výstup DC 5 V, 2.5 A
 • OS Windows XP, Vista, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Android 5 (Lollipop) a vyšší.
 • Rozměry produktu 151 x 85 x 32 mm
 • Hmotnost produktu 198 g
 • Rozměry balení 229 x 145 x 75 mm
 • Hmotnost balení 720 g


Systémové požadavky

Hardwarové požadavky
PC, notebook s volným USB portem


Operační systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7 32/64bit , Windows 8 32/64bit,  Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Android 5 (Lollipop) a vyšší.

 

Pro přehrávání DVD (videa) na přídavném monitoru je třeba mít procesor minimálně Intel Pentium 2 a vyšší, 1 GB RAM. U PC nebo notebooků s tímto výkonem doporučujeme pro kvalitní přehrávání nastavit rozlišení obrazovky 800x600 px a 16ti bitovou barevnou hloubku.


Obsah balení

 • USB 2.0 Docking Station
 • Napájecí adaptér
 • USB kabel (100 cm)
 • Podstavec
 • DVI-VGA adaptér
 • DVI-HDMI adaptér
 • CD s ovladači a manuálem
 • Quick Start

Nejnovější ovladače ke stažení naleznete vždy zde.

Jediné omezení pro Mac OS X. 10.8:
Při použití OS X 10.8 musí být instalován Apple update na verzi 10.8.3 ještě před instalací DisplayLink softwaru. Verze 10.8.3 opravuje některé vážné problémy OS X při instalaci softwaru DisplayLink.

Možné problémy a jejich řešení po upgradu nebo instalaci Windows 10 nejdete zde.

Důležité - pokyny pro instalaci v operačním systému Windows 8.1 najdete zde.

Otázka: Svůj MacBook jsem si aktualizoval na HighSierra ve verzi 10.13.1 a v módu zrcadlení (Mirror Mode) mi přestal fungovat interní monitor. Co mám dělat?
Odpověď:  Jedná se o problém mezi ovladačem DisplayLink a kompatibilitou současné verze MacOS. Apple již byl požádán o opravu této chyby. V mezidobí můžete použít následující dočasné řešení:
http://support.displaylink.com/knowledgebase/articles/1812676-macos-high-sierra-mirror-issues
Tato procedura vrátí nastavení obrazovky ze “zrcadlo” (Mirror) na “rozšířit” (Extend). Nicméně, mód “Zrcadlo” (Mirror), do doby, než bude ze strany Apple opraven, nebude funkční.
 
Otázka: Chci nabíjet ve Windows OS zařízení Apple (iPad, iPhone, iPod) přes USB 3.0 / 2.0 port. Existuje softwarová možnost řešení tohoto problému?
Odpověď: Standardní napájení je řešeno přes dodávaný síťový adaptér k zařízení Apple. Přesto byl firmou ASUS vyvinut software „ASUS Ai Charger“ pro možnost pracovat a současně nabíjet zařízení Apple přes USB port notebooku / PC, přes připojený HUB nebo dokovací stanici ve Windows prostředí. Více informací s možností stažení a odzkoušení naleznete zde. I přes množství pozitivních zkušeností s použitím tohoto softwaru však nemůžeme zaručit jeho 100% účinnost ve všech možných hardwarových kombinacích.
 
Otázka: Nefungují mi hry na OS Windows s nainstalovaným softwarem Display Link.
Odpověď: Některé hry mají problém se spuštěním v režimu celé obrazovky nebo při použití více monitorů. Možné řešení naleznete zde.
 
Otázka: Při zavření víka dochází k uspání notebooku. Jak mám nastavit, aby k tomu nedocházelo?
Odpověď: Otevřete „Ovládací Panely“ a dále nastavte „Možnosti napájení“ – „Nastavení pro zavření víka“ – „Při zavření víka“ – „Neprovádět žádnou akci“.

Otázka: Po aktualizaci ovladačů v Mac OS nefungují grafické výstupy.
Odpověď: Doporučujeme vždy odinstalovat předchozí ovladače, a až poté provést instalaci nových.

Otázka: Jaké požadavky jsou na primární grafické karty pro použití s DisplayLink chipsety v i-tec grafických adaptérech a dokovacích stanicích?
Odpověď: DisplayLink grafické chipsety jsou sekundární (další) grafické karty v PC. Pro svou činnost potřebují mít nainstalovanou primární grafickou kartu. Windows XP: V tomto OS si DisplayLink instaluje své vlastní virtuální grafické adaptéry ve Správci zařízení a ve Windows video vlastnostech. Proto ve Windows XP umí pracovat i bez závislosti na primární grafické kartě. Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 a pozdější: V těchto operačních systémech DisplayLink grafický ovladač pracuje jen v závislosti na primárních grafických kartách: Intel, NVidia, ATI/AMD, VIA. Neumí pracovat se SiS nebo Matrox grafickými kartami. Také by nemusel pracovat, jestliže je v OS nainstalováno více grafických karet. DisplayLink také nepodporuje ATI crossfire nebo NVidia SLI konfiguraci. Podporuje NVidia GeForce Go 6/7 serie do verze v6.2.

Otázka: Po instalaci Windows 8.1 přestalo zařízení fungovat. Na Windows 8 fungovalo bez problémů.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější ovladače z našich stránek. Windows 8.1 jsou podporovány od verze DisplayLink 7.4.

Otázka: Po instalaci Mac OS X 10.9 Mavericks přestalo zařízení fungovat. Na předchozí verzi fungovalo bez problémů.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější ovladače z našich stránek. Mac OS X 10.9 Mavericks je podporován od verze DisplayLink 2.1.

Otázka: Dokovací stanice mi nefunguje s tabletem a Windows 8.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější verzi ovladačů 7.2 M0 nebo vyšší, ke stažení v sekci Download.

Otázka: Jak správně instalovat Docking Station ve Windows OS?
Odpověď: Nepřipojujte Docking Station do USB portu v PC/NB, dokud nenainstalujete ovladače. Pro grafickou část nutno instalovat aktuální ovladače od DisplayLinku (pro interní chipset DL-165) zde a pro LAN část  od ASIX - AX88772A zde. Ostatní ovladače jsou integrovány v operačním systému Windows a po připojení Docking Station do USB portu PC/NB se instalují automaticky. 

Otázka: Jsou ovladače Windows 8 32/64bit pro Docking Station ?
Odpověď: Ano. Nepřipojujte Docking Station do USB portu v PC/NB, dokud nenainstalujete ovladače. Pro grafickou část nutno instalovat aktuální ovladače od DisplayLinku (pro interní chipset DL-165) zde a pro LAN část  od ASIX - AX88772A zde. Ostatní ovladače jsou integrovány v operačním systému Windows a po připojení Docking Station do USB portu PC/NB se instalují automaticky.

Otázka: Mohu získat podrobnější informace o problémech s Docking Station?
Odpověď: Jistě, lze se obrátit na naši podporu nebo při problémech s grafickou částí Docking Station naleznete užitečné informace na FAQ stránkách DisplayLinku zde.

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.