I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› NB / PC DOPLŇKY ›› DATOVÁ ULOŽIŠTĚ ›› USB-C EXTERNÍ RÁMEČKY

i-tec MySafe USB-C 3.1 Gen. 2 Easy, rámeček na externí pevný disk 9.5 mm / 2.5" pro SATA I/II/III HDD SSD, rozhraní USB-C 3.1 Gen. 2 s přenosem dat až 10 Gbps, kompatibilní s Thunderbolt 3

P/N:
C31MYSAFEU313
EAN:
8595611701849
i-tec MySafe USB-C Easy je externí rámeček pro připojení 2.5" SATA disků všech kapacit k vašemu PC, notebooku, TV či jinému multimediálnímu zařízení pomocí USB-C rozhraní, přes které je zároveň i napájen. Rámeček využijete pro migraci a zálohu dat nebo k přesunu dat z poškozeného notebooku. Rozhraní USB-C 3.1 Gen. 2 dosahuje rychlosti až 10 Gbps, přenos dat je tedy až 2x rychlejší než u předchozí verze. Rozhraní je kompatibilní s Thunderbolt 3.
Obsluha je velice jednoduchá, disk pouze vložíte do rámečku a při prvním připojení k počítači se automaticky nainstalují ovladače. Pro rychlé připojení disku můžete použít pouze samostatný adaptér externího rámečku. Přiložený plastový box pak využijete pro bezpečné přenášení disku.

V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
Připojte ke svému počítači jakýkoli 2.5" SATA I /II/III disk s výškou až 9.5 mm. Díky rozhraní USB-C 3.1 Gen. 2 přenesete data až 2x rychleji než dosud. Externí rámeček je kompatibilní s Thunderbolt 3.

 

Vložení či výměna disku je velmi rychlá a pohodlná. K montáži není zapotřebí šroubků, disk pouze zasunete přímo do SATA konektoru adaptéru a hned můžete připojit k počítači. Instalace ovladačů proběhne zcela automaticky.

 

Pro rychlé připojení disku k počítači můžete použít pouze samostatný adaptér externího rámečku. USB-C kabel je integrovaný, což zaručuje, že jej neztratíte a v případě potřeby jej máte vždy po ruce. Přiložený plastový box pak využijete pro bezpečné přenášení disku nebo pro úschovu adaptéru bez vloženého disku.

 

 

 • Externí USB-C rámeček pro 2.5" SATA I /II/III HDD nebo SSD s výškou až 9.5 mm, rychlá a pohodlná výměna disku pro okamžitý přístup k Vašim datům
 • Rozhraní USB-C 3.1 Gen. 2 pro vysokorychlostní přenos dat až 10 Gbps
 • LED indikace, funkce Plug & Play, napájení ze sběrnice USB-C, automatická instalace ovladačů
 • Napájení: 5V, 900 mA
 • OS Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 32/64 bit, Mac OS 10.x a vyšší
 • Rozměry produktu: 130 x 74 x 16 mm
 • Hmotnost produktu: 60 g
 • Rozměry balení: 133 x 85 x 20 mm
 • Hmotnost balení: 92 g


SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky
Volný USB-C nebo Thunderbolt 3 port

Operační systém
Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS 10.x a vyšší – automatická instalace ovladačů ze systému

OBSAH BALENÍ

 • Adaptér pro 2.5" HDD s integrovaným USB-C kabelem (15 cm)
 • Plastový box
 • Uživatelská příručka

Manuál
 

Otázka: Rámeček se nedetekuje v operačním systému.
Odpověď: Proveďte restart operačního systému, případně zapojte zařízení do jiného USB-C portu.

Otázka: HDD není v systému viditelný.
Odpověď: Ujistěte se, že je HDD naformátovaný.

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.