I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› NB / PC DOPLŇKY ›› ADAPTÉRY ›› USB-C ADAPTÉRY

i-tec USB 3.1 Type-C na 3.1/3.0/2.0 Type-A adaptér pro připojení vašich USB zařízení (např. HUB) na nový Typ-C konektor (např. MacBook)

P/N:
C31ADA
EAN:
8595611701337
 

ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.

Díky tomuto adaptéru můžete připojit svá USB zařízení jako HUBy, dokovací stanice, video adaptéry, externí rámečky pro HDD apod. od i-tec i od ostatních výrobců k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu, který je vybaven novým USB Type-C konektorem. Nabízí 1x USB 3.0 port pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps).
Adaptér je vhodný pro použití s Apple MacBookem 2015, Chromebookem Pixel 2015 a dalšími zařízeními s USB Type-C konektorem. Nový USB Type-C konektor má řadu výhod, je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru. Více o USB Type-C se dozvíte zde.
Kompaktní rozměry a nízkou hmotnost adaptéru oceníte hlavně během cest.

V případě problémů s instalací, technických potíží nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
  • Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB Type-C konektorem o standardní USB Type-A port a připojte svá oblíbená USB zařízení
  • Rozhraní USB 3.1 Type-C a USB 3.0 Type-A, zpětně kompatibilní s USB 2.0
  • 1x USB 3.0 port Type-A pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
  • OS Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google), Android 6
  • Rozměry produktu: 25 x 20 x 10 mm
  • Hmotnost produktu: 14 g
  • Rozměry balení: 146 x 90 x 29 mm
  • Hmotnost balení: 42 g


SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC, smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným portem USB Type-C

Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6)

OBSAH BALENÍ

  • i-tec USB Type-C adaptér s integrovaným kabelem (20 cm)
  • Quick Start

Manuál
 

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.