I-TEC - vše, co můžete k počitači potřebovat

I-TEC - kompletní portfolio příslušenství pro notebooky a stolní počítače - externí rámečky, video a audio adaptéry, čtečky, napájení atd.

HOME ›› NB / PC DOPLŇKY ›› VIDEOADAPTÉRY ›› USB VIDEOADAPTÉRY

i-tec USB 2.0 Display Video Adapter Advance TRIO DVI HDMI VGA FullHD 1920x1080 px Externí grafická karta

P/N:
USB2HDTRIO
EAN:
8594047317631
ADVANCE Series je nejvyšší řada příslušenství i-tec, která vám umožní využívat špičkové technologie produktů v moderním designu a exkluzivním balení.

USB Display Adapter  Full HD Vám umožňuje připojit k počítači další monitor, LCD nebo projektor. Přidání dalšího monitoru je díky USB připojení velmi jednoduché, nemusíte složitě instalovat interní grafickou kartu.
Adaptér podporuje rozlišení až do hodnoty Full HD 1920x1080 pixelů a přes dodávané redukce je možné jej využít také se zařízeními s VGA nebo HDMI konektorem (LCD, Plasma TV, atd.). Podpora Windows, Mac OS X.


Příklady použití

 • Můžete pracovat s velkými aplikacemi (např. široké tabulky) přes dva monitory (1 vlastní a 1 přídavný)
 • Pracujete na jednom monitoru a na druhém můžete vyhledávat příslušené informace na Internetu
 • Můžete srovnávat dva dokumenty simultánně přes dva monitory, nemusíte stále překlikávat mezi dvěma otevřenými okny
 • Můžete předvádět několik prezentací najednou bez nutnosti mít další počítač
 • Využijete také na veletrzích při prezentaci – z jednoho počítače můžete vysílat svou prezentaci na několik stran
 • Druhý monitor můžete využít pro přehled palet a nástrojů
 • Možnost zobrazit panoramatické obrázky přes oba monitory
 • Můžete sledovat grafy a aktuální data ve stejný okamžik

Od března 2013 jsou k dispozici ovladače od společnosti Display Link, které dovolují používat zařízení také s Mac OS. Stáhnout si je můžete zde.

Při upgradu na Win 10 postupujte podle pokynů zde.

V případě problémů s instalací, technických potíží  nebo nesprávné funkčnosti zařízení si nejprve ověřte možné řešení v záložce FAQ.
 • USB 2.0, napájeno z USB bez nutnosti externího napáječe
 • Připojení až 6 adaptérů k jednomu PC nebo NB
 • DVI-I výstup a s redukcí také VGA, HDMI (pouze obraz bez zvuku)
 • Možná rozlišení adaptéru 640x480, 800x600, 1024x768, 1280x960, 1280x1024, 1360x768, 1366x768, 1368x768, 1400x1050, 1440x900, 1600x1200, 1680x1050, 1920x1080
 • Režimy Mirror, Extend, Primární monitor
 • Podporované barvy 16 / 32 bitů
 • Chipset DisplayLink DL-165
 • Podporuje Windows Vista Aero a přehrávání DVD
 • OS Windows XP, Vista 32/64bit, 7 32/64bit, 8 32/64bit, 8.1 32/64bit, 10 32/64bit, Mac OS, Android 5 (Lollipop) a vyšší.
 • Rozměry produktu 84 x 54 x 18 mm
 • Hmotnost produktu 57 g
 • Rozměry balení 220 x 157 x 50 mm
 • Hmotnost balení 243 g

 

Systémové požadavky
Hardwarové požadavky
PC nebo notebook s volným USB portem


Operační systém
Windows XP, Windows Vista 32/64bit, Windows 7 32/64bit, Windows 8 32/64bit, Windows 8.1 32/64bit, Windows 10 32/64bit, Mac OS, Android 5 (Lollipop) a vyšší.

Minimální požadavky pro využití Full HD režimu (rozlišení 1920x1080)
Notebooky -  procesor 1.8 GHz Intel Core Duo nebo vyšší (nebo ekvivalentní)
PC - procesor 3.0 GHz Intel Pentium 4 nebo vyšší (nebo ekvivalentní) & 1 GB RAM

 

Pro přehrávání DVD (videa) na přídavném monitoru je třeba mít procesor minimálně Intel Pentium 2.0 a vyšší, 1 GB RAM. U PC nebo notebooků s tímto výkonem doporučujeme pro kvalitní přehrávání nastavit rozlišení obrazovky 800x600 px a 16ti bitovou barevnou hloubku.


Obsah balení

 • USB Display Adapter Full HD
 • DVI-I-SUB VGA adaptér
 • DVI-I-HDMI adaptér
 • USB kabel (100 cm)
 • CD s ovladači
 • Manuál

Nejnovější ovladače ke stažení naleznete vždy zde.

Jediné omezení pro Mac OS X. 10.8:
Při použití OS X 10.8 musí být instalován Apple update na verzi 10.8.3 ještě před instalací DisplayLink softwaru. Verze 10.8.3 opravuje některé vážné problémy OS X při instalaci softwaru DisplayLink.

Možné problémy a jejich řešení po upgradu nebo instalaci Windows 10 nejdete zde.

Důležité – pokyny pro instalaci v operačním systému Windows 10 najdete zde.
Důležité - pokyny pro instalaci v operačním systému Windows 8.1 najdete zde.


Otázka: Svůj MacBook jsem si aktualizoval na HighSierra ve verzi 10.13.1 a v módu zrcadlení (Mirror Mode) mi přestal fungovat interní monitor. Co mám dělat?
Odpověď:  Jedná se o problém mezi ovladačem DisplayLink a kompatibilitou současné verze MacOS. Apple již byl požádán o opravu této chyby. V mezidobí můžete použít následující dočasné řešení:
http://support.displaylink.com/knowledgebase/articles/1812676-macos-high-sierra-mirror-issues
Tato procedura vrátí nastavení obrazovky ze “zrcadlo” (Mirror) na “rozšířit” (Extend). Nicméně, mód “Zrcadlo” (Mirror), do doby, než bude ze strany Apple opraven, nebude funkční.
 

Otázka: Nefunguje mi Display Port port po připojení k mému MacBooku ani po instalaci Display Link ovladačů.

Odpověď: Po udate 10.13 (High Sierra) Apple přidal bezpečnostní prvek který blokuje automatickou instalaci ovladačů Display Link. Pro správnou funkci je třeba povolit výjimku pro Display Link Corp, v Nastavení zabezpečení vašeho MacBooku. Podrobný návod naleznete zde: http://support.displaylink.com/knowledgebase/articles/1188004-macos-high-sierra-video-functionality-not-enabled

 
Otázka: Nefungují mi hry na OS Windows s nainstalovaným softwarem Display Link.
Odpověď: Některé hry mají problém se spuštěním v režimu celé obrazovky nebo při použití více monitorů. Možné řešení naleznete zde.

Otázka: Při zavření víka dochází k uspání notebooku. Jak mám nastavit, aby k tomu nedocházelo?
Odpověď: Otevřete „Ovládací Panely“ a dále nastavte „Možnosti napájení“ – „Nastavení pro zavření víka“ – „Při zavření víka“ – „Neprovádět žádnou akci“.

Otázka: Po aktualizaci ovladačů v Mac OS nefungují grafické výstupy.
Odpověď: Doporučujeme vždy odinstalovat předchozí ovladače, a až poté provést instalaci nových.

Otázka: Jaké požadavky jsou na primární grafické karty pro použití s DisplayLink chipsety v i-tec grafických adaptérech a dokovacích stanicích?
Odpověď: DisplayLink grafické chipsety jsou sekundární (další) grafické karty v PC. Pro svou činnost potřebují mít nainstalovanou primární grafickou kartu. Windows XP: V tomto OS si DisplayLink instaluje své vlastní virtuální grafické adaptéry ve Správci zařízení a ve Windows video vlastnostech. Proto ve Windows XP umí pracovat i bez závislosti na primární grafické kartě. Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 a pozdější: V těchto operačních systémech DisplayLink grafický ovladač pracuje jen v závislosti na primárních grafických kartách: Intel, NVidia, ATI/AMD, VIA. Neumí pracovat se SiS nebo Matrox grafickými kartami. Také by nemusel pracovat, jestliže je v OS nainstalováno více grafických karet. DisplayLink také nepodporuje ATI crossfire nebo NVidia SLI konfiguraci. Podporuje NVidia GeForce Go 6/7 serie do verze v6.2.

Otázka: Po instalaci Windows 8.1 přestalo zařízení fungovat. Na Windows 8 fungovalo bez problémů.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější ovladače z našich stránek. Windows 8.1 jsou podporovány od verze DisplayLink 7.4.

Otázka: Po instalaci Mac OS X 10.9 Mavericks přestalo zařízení fungovat. Na předchozí verzi fungovalo bez problémů.
Odpověď: Nainstalujte si prosím nejnovější ovladače z našich stránek. Mac OS X 10.9 Mavericks je podporován od verze DisplayLink 2.1.

Otázka: Jak správně instalovat USB display adaptér ve Windows OS?
Odpověď: Nepřipojujte USB adaptér do USB portu v PC/NB, dokud nenainstalujete ovladače. Nutno instalovat aktuální ovladače od DisplayLinku (pro interní chipset DL-165) zde. Po instalaci ovladačů a po připojení USB display adaptéru do USB portu PC/NB se doinstalují ovladače automaticky. 

Otázka: Jsou dostupné ovladače Windows 8 32/64bit pro USB display adaptér ?
Odpověď: Ano, pro grafickou část nutno instalovat aktuální ovladače od DisplayLinku (pro interní chipset DL-165) zde. Nepřipojujte USB display adaptér, dokud nenainstalujete tyto ovladače. Po instalaci ovladačů a po připojení USB display adaptéru do USB portu PC/NB se doinstalují ovladače automaticky.

Otázka: Mohu získat podrobnější informace o problémech s USB display adaptérem?
Odpověď: Jistě, lze se obrátit na naši podporu nebo užitečné informace naleznete na FAQ stránkách DisplayLinku zde.

 

webmaster: i-Pages - www.i-pages.cz © Copyright - i-tec Technologies s.r.o., Teslova 2, 702 00 Ostrava, tel.: +420 596 637 130

Soubory cookies nám pomáhají zajišťovat co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Dalším používáním webu s jejich využíváním automaticky souhlasíte. Podrobnosti v kategorii Firemní informace.